Gisteren mochten de kittens mee naar de dierenarts voor hun eerste vaccinatie tegen kattenziekte en niesziekte. Wynonna was mee als mental support, ook omdat ze bij de dierenkliniek benieuwd waren hoe het gaat met hun beschermelingetje dat als kitten van een paar weken oud zo ziek is geweest.
Prince, Rainey en Corvette werden helemaal nagekeken door de dierenarts en ze was helemaal tevreden. Bij de twee jongetjes zijn beide testikels al ingedaald, dus castratie zal te zijner tijd geen problemen geven. Netjes op gewicht en ook verder geen opmerkingen in hun paspoort. Eenmaal thuis hebben ze even liggen bijslapen van deze spannende belevenis maar al snel waren ze weer aan het spelen. Ook 'the day after' gaat het goed, tot nu toe geen reactie op de vaccinatie.
Over enkele weken mogen de twee jongens nog een keertje naar de dierenarts voor hun rabiës vaccinatie, omdat zij naar België zullen verhuizen. Dan volgt met 14 weken de tweede vaccinatie kattenziekte/niesziekte en dan komt het afscheid nemen langzaam maar zeker in zicht.
Op 18 februari werd Leica krols. Oskar had dat snel door en ze had dan ook meteen zijn onverdeelde aandacht. Alleen laat de dame zich helaas niet dekken. Oskar heeft het een paar keer geprobeerd, maar ze weert hem boos en mopperend af en als hij het al voor elkaar krijgt om in de dekhouding te komen dan ligt ze half op haar zij. Dit is haar eerste krolsheid als volwassen poes. Als kitten van 6 maanden is ze een paar keer krols geweest maar toen was ze uiteraard nog te jong om te worden gedekt. We gaan nu maar voor de volgende ronde. Inmiddels heb ik Oskar en Leica weer uit de kattenmaker gelaten. Forester neemt nu de honneurs waar en doet lachwekkende pogingen om Leica te dekken. Forrie is kastraat, dus mocht het hem al lukken dan kan het geen kwaad. Qua lijnen passen deze twee namelijk niet bij elkaar omdat ze familie zijn.